INGOLS.CZ - O nás
O nás Produkty Poptávka Kontakt


Produkty
• Trapézové profily
• Cementotřískové desky
• Dřevotřískové desky
• Pozinkované svitky a tabule


Pozinkované trapézové plechy

Trapézové profily jsou vyrobeny postupným tvarováním za studena a poskytují ideální řešení opláštení střech a fasád budov. Na výrobu fasádních, střešních nebo nosných trapézových profilů jsou použity ocelové pozinkované plechy nebo žárově pozinkované plechy s organickým povlakem (lakoplastové).


Katalog trapézových profilů (520 kB)

Trapézové profily Trapézové profily


Cementotřískové desky

Cementotřískové desky jsou vysoce ohnivzdorné, odolné proti vlhku a vyznačují se výbornou zvukovou izolací. Neobsahují žádné toxické, či jiné nebezpečné látky.


Cementotřískové desky Cementotřískové desky


Dřevotřískové desky

Jako další stavební materiál nabízíme surovou dřevotřísku. Její univerzální nasazení a dobrá zpracovatelnost jsou základní atributy, díky nimž se dřevotříska vyvinula v jeden z nejpouživanějších materiálu.

Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem.


Drevotrískové desky


Pozinkované svitky a tabule

Plechy z tažných jakostí žárově zinkované jsou vhodné pro lisování a hluboký tah. Jejich uplatnění je vhodné nejen pro automobilový průmysl či obecně strojírenství jako celek, ale i ve stavebnictví při výrobě profilů, střešních krytin či opláštění lehkých modulových staveb.

Plechy splňují všechny potřebné normy a certifikáty při uplatnění ve stavební výrobě.


Pozinkované svitky a tabule Pozinkované svitky a tabule Pozinkované svitky a tabuleCopyright © INGOLS.CZ, Design: Olaf